20 Mayıs 2011, Cuma

Yalıtım Nedir? | Göbek Dansı

Izole bir bellydance en temel ilkelerinden biridir izolasyon olmadan ona inanmak orada hiçbir yalıtım gövdesinin bir parçası hareket kabiliyeti Kafanın göğüs gibi örneğin kalçaların veya s Vücudunuzun tamamen adım geri kalanı tutarken taşımak milyarlarca biz genellikle her biri sıradışı desenleri farklı izolasyon katmanı diğer izolasyon için çok uzun bir zaman alır, böylece gerçekten büyüleyici bir hareket oluşturmak için geliştirmek ve doğal olarak harekete konum pratik bir sürü çok küçük gerektirir yani gerçekten izole edebilmek için ve onlar bakmak hareketi ifade etmek kaydetti çok basit ka

psamlı bir Mattapan için gerçekten iyi uygulamaya her gün öğrenmek için gidiyoruz sizin için sin x ti videoları işleyebilir kadar çalışmak temel izolasyon.

“Güzel Belly Dancing Aksesuarlar: Altın Sikke ile Hip Eşarp (Kısa): http://amzn.to/1IBsoPG Tribal şifon Katmanlı Maxi Etek: http://amzn.to/1PGOuAK Harem Pantolon: ...”
Howcast
Yalıtım Nedir? | Göbek Dansı Resim 1 Yalıtım Nedir? | Göbek Dansı Resim 2 Yalıtım Nedir? | Göbek Dansı Resim 3 Yalıtım Nedir? | Göbek Dansı Resim 4

Açıklama

Güzel Belly Dancing Aksesuarlar: Altın Sikke ile Hip Eşarp (Kısa): http://amzn.to/1IBsoPG Tribal şifon Katmanlı Maxi Etek: http://amzn.to/1PGOuAK Harem Pantolon: http://amzn.to/1RFbKTt Altın payetli Bra Top: http://amzn.to/1JdM1h8 Altın Kafa Zincir: http://amzn.to/1HhgGea Parmak Ziller: http://amzn.to/1F7CPYU Oryantal dans Kılıç: http://amzn.to/1L2d8uR Şifon Veil: http: //amzn.to/1HdWIhB Yüz Veil: http: //amzn.to/1cxlajf Bollywood Ayak Takı: http://amzn.to/1L2dbGZ Irina'nın Belly Dance DVD: http://amzn.to/1bPR7ml Burada tüm Irina'nın Göbek Dansı Videoları göz atın: http://bit.ly/1cxlQoJ http://bit.ly/1FspeN6 Dansöz Irina Akulenko bu Howcast video oryantal dans için farklı vücut parçaları izole etmek için nasıl bilmenin önemi hakkında size öğretmek edelim. İzolasyon göbek dansı en temel ilkesinin biridir. Bu izolasyonu için hiçbir göbek dansı var. Yalıtım için, örneğin, vücudun bir bölümünü taşımak için yeteneğidir. Kafanın, göğsünüze, kalça ya da bileklerini gibi. Tamamen kararlı vücudunuzun geri kalanı tutarken hareket ettirin. Göbek dansı, hepimiz gerçekten büyüleyici bir hareket yaratmak için birbirleri ile sıradışı desenleri farklı izolasyonların dolgu katmanının. Yani izolasyon geliştirmek için çok uzun zaman alır ve pratikte bir sürü gerektirir. Gerçekten çok iyi, zaman geniş bir miktar için her gün uygulama yapmaya ihtiyaç var, doğal olarak harekete gidiş çok küçük, bu yüzden gerçekten izole etmek ve çok basit görünüyor hareketi ifade edebilmek için not edin. Worth işleyebilir kadar olduğunu. Önümüzdeki birkaç videolar Yani, biz temel izolasyonların öğrenmek için gidiyoruz.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR9.8/10

 • 201
  Olumlu
 • 4
  Olumsuz
 • 13
  Yorum
 • 65782
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Austin Evans

  Austin Evans

  5 AĞUSTOS 2007
 • DONFANTASTICKYPESS

  DONFANTASTIC

  1 Temmuz 2007
 • ethr95awd

  ethr95awd

  8 Kasım 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?