1 EKİM 2008, ÇARŞAMBA

Alt Vücut Egzersizleri Boru : Boru Uygulamaları: Statik Hamleler

Bu boru egzersiz Statik Lunges denir. Gittiğin çünkü Statik Lunges denir Aynı noktada tüm hamle, bu yüzden onunla hareket etmeyeceğiz. Bu olacak Bu glutes, dörtlü ve hamstrings için gerçekten yoğun. Yani, tüp almak, yerleştirmek katta, ve, boru üstündeki tek ayak koydu dönerken diğer bacağınızı almak. Yani bu gerçekten çok önemli. Sen lunging konum iyi bir geniş duruş sahip olmak istiyorum. Şimdi almak sırt topuk not. Geri topuk kaldırdı emin olmak istiyoruz. Sonra sen bir kere doğru pozisyonda ve sonra omuzlarında arkasında kolları yukarı kaldırın. Şimdi, bu konumda Eğer bileğinde bir mola yok

emin olun. Siz bileklerini güzel emin olmak istiyorum ve düz, sırt ve aşağı, güzel ve sıkı omuz abs tutun. Ve sonra inmesi ve yukarı itin. Şimdi, sen aşağı ve yukarı gidiyoruz, sen ileri ve geri dönmeyeceksin.

Aşağı ve yukarı. Yani hem dizler aşağı ve yukarı doksan derecelik, gel. Şimdi emin olmak için iki bacak çalışıyoruz, böylece size kilo eşit olarak, her iki ayak arasında dağıtılır var eşit zor. Eğer nefes emin olun.

“Statik lunges yoğunluğunu artırmak için kullanmak büyük bir egzersiz aletleri büyük bir alt vücut bacak egzersiz ve tüp veya direnç bantları are. Bu yapılır ve bu...”
expertvillage

Şimdi, yaklaşık yirmi temsilcileri gerçekleştirebilirsiniz tek bacak ve sonra diğer bacağa geçin ve o Statik Lunges için mükemmel olacak.

Alt Vücut Egzersizleri Boru : Boru Uygulamaları: Statik Hamleler Resim 1 Alt Vücut Egzersizleri Boru : Boru Uygulamaları: Statik Hamleler Resim 2 Alt Vücut Egzersizleri Boru : Boru Uygulamaları: Statik Hamleler Resim 3 Alt Vücut Egzersizleri Boru : Boru Uygulamaları: Statik Hamleler Resim 4

Açıklama

Statik lunges yoğunluğunu artırmak için kullanmak büyük bir egzersiz aletleri büyük bir alt vücut bacak egzersiz ve tüp veya direnç bantları are. Bu yapılır ve bu ücretsiz video klipte bir sağlık ve fitness uzmanı kendi yararları vardır öğrenin. Uzman: Carolann İletişim: www.StudioGroupX.com Bio: Carolann profesyonel fitness eğitimi deneyimi 19 yıl vardır ve egzersiz bilimi ve sağlığın teşviki ve geliştirilmesi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Film yapımcısı: Christopher Rokosz

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR10/10

 • 5
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 3604
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • NikkoNantone

  NikkoNantone

  21 Kasım 2011
 • xCraash

  xCraash

  6 Temmuz 2012

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?