3 Mart 2008, PAZARTESİ

Fonksiyonel Egzersiz Eğitim: Kinesis Sistemi Kullanılarak Çift Atlama Ve Chop Egzersiz Kinesis Sistemde

WALLY REULE: Merhaba. Benim adım Wally Reule olduğunu. Ben kişisel bir eğitmen, SedonaFit sahibi değilim, ve Ben Uzman Köyü adına buradayım .. Bu dayanan biraz daha gelişmiş bir egzersiz ile İki kolları, iki ayrı eller, böylece her tarafı her ki kendisi bakmak için gereklidir Yan egzersiz kendi kısmı için sorumludur. Yani her iki kolları almak, aynı pozisyon diğeri gibi hop olmadan başlayan her iki kulplu iniyor yaptım böyle bir şey. Ben yaptım gibi olur, böylece Sonra diğerleri ile benim hop ekleyebilirsiniz bunun gibi.

“Bir çift sıçrama yapmak ve kinesis sistemi ile fonksiyonel egzersiz eğitimi bu ücretsiz fitness video bir kinesis sistemi ile egzersiz doğrayın öğrenin. Uzman: W...”
expertvillage
Fonksiyonel Egzersiz Eğitim: Kinesis Sistemi Kullanılarak Çift Atlama Ve Chop Egzersiz Kinesis Sistemde Resim 1 Fonksiyonel Egzersiz Eğitim: Kinesis Sistemi Kullanılarak Çift Atlama Ve Chop Egzersiz Kinesis Sistemde Resim 2 Fonksiyonel Egzersiz Eğitim: Kinesis Sistemi Kullanılarak Çift Atlama Ve Chop Egzersiz Kinesis Sistemde Resim 3 Fonksiyonel Egzersiz Eğitim: Kinesis Sistemi Kullanılarak Çift Atlama Ve Chop Egzersiz Kinesis Sistemde Resim 4

Açıklama

Bir çift sıçrama yapmak ve kinesis sistemi ile fonksiyonel egzersiz eğitimi bu ücretsiz fitness video bir kinesis sistemi ile egzersiz doğrayın öğrenin. Uzman: Wallie Reule Bio: Wallie Reule son 30 yıldır profesyonel kişisel antrenör olmuştur. O her zaman bir sonraki seviyeye insanların fiziksel sağlığı ve yeteneğini almak için en iyi ve en gelişmiş yollar arıyor. Film yapımcısı: Danniel Fishler

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.6/10

 • 2
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 1082
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • MysteryGuitarMan

  MysteryGuita

  16 HAZİRAN 2006
 • RickardRick

  RickardRick

  9 Mart 2007
 • TROPFEST

  TROPFEST

  27 Mart 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?