30 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA

Nasıl Bir Çöl Sığınak Kurmak İçin

O aptal çöl sıcağında korunaklı bir çöl nasıl oluşturulacağı önemli olan ter yoluyla su kaybeder ama aynı zamanda gerek değil Düşük sıcaklıklar gece kendinizi korumak Bu barınak ihtiyacınız olacak her iki amaca hizmet eder sayin ve uzay battaniye soğuk üzerine kürek İsteğe bağlı kum tepeleri ya da kayalar 1 adıma: senin mekik 15-24 inç derin bir siper kazmak rahat aslan kum tepeleri arasındaki siper bulun ki ya kayalar yeryüzünde sizi 2 basamak adım ve açmasında 3. adımda üç tarafı etrafında: Eğer alabilirsiniz bakın hendek bir ucundan ek kum çıkarmak dışarı kolayca uzay battaniye için bir panço i

le kendinizi kapsayacak 4. adıma kum açmanın tarafına sabitlenmiş veya tanıdığınız kayalar Çölde birçok hayvan harcayarak sert iklimi hayatta başardı zaman Yeraltı şekli vardı.

“Daha fazla Wilderness Survival Skills videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/354743-How-to-Make-a-Mud-Hut Çölün sıcağında, o ter yoluyla su kaybetmeye ...”
Howcast
Nasıl Bir Çöl Sığınak Kurmak İçin Resim 1 Nasıl Bir Çöl Sığınak Kurmak İçin Resim 2 Nasıl Bir Çöl Sığınak Kurmak İçin Resim 3 Nasıl Bir Çöl Sığınak Kurmak İçin Resim 4

Açıklama

Daha fazla Wilderness Survival Skills videoları izleyin: http://www.howcast.com/videos/354743-How-to-Make-a-Mud-Hut Çölün sıcağında, o ter yoluyla su kaybetmeye önemlidir. Ama aynı zamanda düşük gece sıcaklıkları kendinizi korumak gerekir. Bu barınak, hem amaca hizmet eder. Adım 1: Bir siper kazmak Rahatça yalan olduğunu, 15 ila 24 inç derin, senin kürek ile bir siper kazmak. İpucu Kum tepeleri ya da kayaların arasındaki siper bulun. 2. Adım: kum siper Surround Eğer açmanın üç tarafı etrafında ortaya çıkarmak kum yerleştirin. Adım 3: bir giriş hazırlayın Ve dışarı kolayca alabilirsiniz açmanın bir ucundan ek kum çıkarın. Adım 4: Kendinizi Kapak Kum veya kayalar ile açmanın tarafına sabitlenmiş bir panço veya uzay battaniye, kendinizi örtün. Biliyor musun? Çölde Birçok hayvan yeraltı veya gölgede gündüz harcayarak sert iklimi hayatta yönetmek.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR8.8/10

 • 24
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 45
  Yorum
 • 9704
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ben Schoon

  Ben Schoon

  23 Kasım 2012
 • HowcastTechGadgets

  HowcastTechG

  22 EYLÜL 2010
 • Joshua Benedict

  Joshua Bened

  26 EKİM 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?