20 Ocak 2008, Pazar

Nasıl Bir Sabit Kutup Dans Hamle Yapmak : Yan Swing Dans Hareket

Yani var durağan hareket sadece bir tarafa oturuyordu gösterdi. Ayrıca şunları da yapabilirsiniz Bunu yaparken salıncak yaparken salıncak 2 yolu vardır. Eğer olabilir kolay biri Bir iplik kutup yapmam ya da bunu yaparken size sahip demektir salıncak aslında benzerleri Kendi ivme oluşturmak için. Ben nasıl kendi ivme oluşturmak için size gösterecektir ve I will Ayrıca nasıl bir iplik kutup ile bunu yapmak için göstereceğim. Bu alıyorum kullanım biraz alır Eğer sıkma yapmadan bu konumda tutmak için muktedir zorunda. Ben sadece pop gidiyorum benim küçük sekme burada ve bu yüzden gibi harek

et geçer.

“Kutup dans yan salıncak dizlerde sıkışmış gerektiren bir harekettir, üst vücut gücü ve kontrolü ve vücut momentum biraz sürü tamamen etrafında dönmeye. Fitness ve...”
expertvillage
Nasıl Bir Sabit Kutup Dans Hamle Yapmak : Yan Swing Dans Hareket Resim 1 Nasıl Bir Sabit Kutup Dans Hamle Yapmak : Yan Swing Dans Hareket Resim 2 Nasıl Bir Sabit Kutup Dans Hamle Yapmak : Yan Swing Dans Hareket Resim 3 Nasıl Bir Sabit Kutup Dans Hamle Yapmak : Yan Swing Dans Hareket Resim 4

Açıklama

Kutup dans yan salıncak dizlerde sıkışmış gerektiren bir harekettir, üst vücut gücü ve kontrolü ve vücut momentum biraz sürü tamamen etrafında dönmeye. Fitness ve egzersiz bu ücretsiz video koreograf ve sertifikalı kutup dans eğitmeni yararlı ipuçları ile iplik önce kutup sabit yan oturup Usta. Uzman: Wendy Dayle İletişim: www.ScarletFitnessStudio.com Bio: Wendy Dayle Massachusetts South Coast bölgesinde bir koreograf ve sertifikalı kutup dans eğitmeni.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.5/10

 • 17
  Olumlu
 • 3
  Olumsuz
 • 4
  Yorum
 • 14897
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • gamingbits

  gamingbits

  2 Mayıs 2006
 • Press Start

  Press Start

  4 HAZİRAN 2006
 • talkandroid

  talkandroid

  27 Mayıs 2010

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?