22 Ocak 2008, Salı

Nasıl Bir Yelkenli Temizlemek İçin: Nasıl Sabun Ve Bir Yelkenli Fırçalayın

Merhaba, ben Uzman Köyü hoş geldiniz Ches Rainier, değilim. Bugün bazıları hakkında konuşmak için gidiyoruz teknikler fiberglas tekne temizlemek için kullanılan. Tamam, şimdi biz bazıları hakkında konuşmak için gidiyoruz Eğer biraz sabun koymak zorundasın çünkü teknikleri, teknenin sabunla kullanmak bazen aksi takdirde sadece temiz almazsınız. Yani kendinizi iyi biyobozunur almalıyım sabunu. Bu yüzden biraz damla, çok fazla değil, ve bir miktar su katmaktadır. Çoğu zaman sadece bir durulama aşağı kurtulmak ve sağlayabilirsiniz kuru. Eğer bakım yetişmek sonra sabun gerçekten gerekli değildir.

Ne oluyor lekeleri bir çok şey var burada tüm kuş pislikleri ve alanları isabet yapmak ister o gerekmez hafifçe nedeniyle teknede ilk ve daha sonra teknenin geri kalanı üzerinde gitmek oldukça zor olarak temizlen

di edilecek. Bu sadece bir plastik herhangi bir donanım da alabilirsiniz fırça olduğunu mağaza. Burada yüzeylerin bazı dışarı test ve bitiş üzerinde çok aşındırıcı değil Teknenin böylece dikkat Sizin var ana şey.

“Nasıl sabun öğrenin ve deneyimli yelkenci ve yelkenli bakım uzmanı bu ücretsiz yat bakım video, biyolojik olarak parçalanabilir sabun kullanarak, gerektiğinde bir...”
expertvillage

Sen aşındırıcı olması gerek Yeterince kapalı fırçalayın için çalışıyoruz ne kurtulmak için. Bu kuş pislikleri bazıları can Oldukça inatçı olabilir, ama kesinlikle tekne bitirmek mahvetmek istemiyorum.

Nasıl Bir Yelkenli Temizlemek İçin: Nasıl Sabun Ve Bir Yelkenli Fırçalayın Resim 1 Nasıl Bir Yelkenli Temizlemek İçin: Nasıl Sabun Ve Bir Yelkenli Fırçalayın Resim 2 Nasıl Bir Yelkenli Temizlemek İçin: Nasıl Sabun Ve Bir Yelkenli Fırçalayın Resim 3 Nasıl Bir Yelkenli Temizlemek İçin: Nasıl Sabun Ve Bir Yelkenli Fırçalayın Resim 4

Açıklama

Nasıl sabun öğrenin ve deneyimli yelkenci ve yelkenli bakım uzmanı bu ücretsiz yat bakım video, biyolojik olarak parçalanabilir sabun kullanarak, gerektiğinde bir yelkenli fırçalayın. Uzman: Ches Rainier Bio: Ches Rainer son 9 yıldır ülke kar motosikleti turları geri sunmaktadır. Yaşayan ve kış aylarında Tahoe, CA çalışırken o deneyim kazandı. Film yapımcısı: Patrick Saçak

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.6/10

 • 2
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 5571
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Defence Videos

  Defence Vide

  13 Mayıs 2013
 • dougownsall

  dougownsall

  7 EKİM 2007
 • SuppressedStorm

  SuppressedSt

  11 AĞUSTOS 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?