14 Kasım 2007, ÇARŞAMBA

Nasıl Ofiste Yoga Yapmak : Office Yoga Güneş Selamlama Egzersiz Oturmuş

Sayı iki güneş selamı oturmuş. İlk egzersizler güneş saygılarımla oturduğundan ile olacak. Eğer sandalyenin kenarına gelip ne onlar diz altında, bu yüzden sizin topuk getirmek getirmek göğsünüze için avuç içi. Yani kollarınızı uzanmak nasıl güzel bir güçlü ve var tarafına, eğer isterseniz bakmak ve aşağı kollarınızı getir nefes ve dönebilirsiniz göğüs merkezi. 3 kez daha 2,3,4 nefes ve exhale2,3,4 bunu sağlar Okay, ve 2,3,4 nefes ve nefes 2,3,4, son kez genişleyen nefes nefes derin take Göğüs göğüs kafesinin büyüklüğü ve karın ve nefes verin. Biz tüm havayı yeniliyor ve merkeze geri geliyor.

“Stres rahatlatmak ve ofis yoga bu ücretsiz öğretim video kendinizi iş yerinde bazı enerji vermek oturan güneş selam yoga egzersizleri yapmak öğrenin. Uzman: Leta...”
expertvillage
Nasıl Ofiste Yoga Yapmak : Office Yoga Güneş Selamlama Egzersiz Oturmuş Resim 1 Nasıl Ofiste Yoga Yapmak : Office Yoga Güneş Selamlama Egzersiz Oturmuş Resim 2 Nasıl Ofiste Yoga Yapmak : Office Yoga Güneş Selamlama Egzersiz Oturmuş Resim 3 Nasıl Ofiste Yoga Yapmak : Office Yoga Güneş Selamlama Egzersiz Oturmuş Resim 4

Açıklama

Stres rahatlatmak ve ofis yoga bu ücretsiz öğretim video kendinizi iş yerinde bazı enerji vermek oturan güneş selam yoga egzersizleri yapmak öğrenin. Uzman: Leta Koontz İletişim: www.schoolhouseyoga.com Bio: 1998. She Himalayan Enstitüsü aracılığıyla yoga öğretmek için sertifikalı ve Schoolhouse Yoga'nın esastır beri Leta Koontz yoga eğitimini sürdürmektedir. Film yapımcısı: Danniel Fishler

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR8.7/10

 • 7
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 8712
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Distractify

  Distractify

  1 Aralık 2011
 • International Secret Agents Concerts

  Internationa

  2 Aralık 2008
 • tseyina

  tseyina

  2 AĞUSTOS 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?