14 Kasım 2007, ÇARŞAMBA

Tai Chi Formlarını Yapmak İçin Nasıl & Egzersizler : Tai Chi Yılan Egzersiz

Bu kimse cesedi büküm olacak ve bu tip gibi bir sürü tasvir yılan. Bu konuda, tekrar kilo gitmek için nereye gittiğini karar verir. Tersini getir vücudun genelinde ayak. Bu bir yönde kalça katlanmış. Içinde ne olursa olsun ayak getirin Ön - Bu el büküm, üstünde olacak ve ters yönde daire olduğunu omurga öne getirmek ve. Yine. Şimdi tüm ağırlık bitti böylece kilo Shift Sol bacak. Bu beni kolayca sağ ayağımı almaya olanak sağlar. Şimdi sağ açık üst ve ben o zaman ben nefes gidiyorum, nefes, benim kalça karşıdaki büküm ediyorum dışarı. Eğer kendinizi batmaya izin ve dışarı, daha zor nefes yapmak isterse

niz zemin alt ve bacakları mükemmel bir egzersiz vermek.

“Tai Chi sıvı hareketi ve yumuşak egzersizleri içerir; Yeni başlayanlar için bu ücretsiz Tai Chi video Tai Chi Yılan Egzersiz öğrenirler. Uzman: Jason Hall Bio: J...”
expertvillage
Tai Chi Formlarını Yapmak İçin Nasıl & Egzersizler : Tai Chi Yılan Egzersiz Resim 1 Tai Chi Formlarını Yapmak İçin Nasıl & Egzersizler : Tai Chi Yılan Egzersiz Resim 2 Tai Chi Formlarını Yapmak İçin Nasıl & Egzersizler : Tai Chi Yılan Egzersiz Resim 3 Tai Chi Formlarını Yapmak İçin Nasıl & Egzersizler : Tai Chi Yılan Egzersiz Resim 4

Açıklama

Tai Chi sıvı hareketi ve yumuşak egzersizleri içerir; Yeni başlayanlar için bu ücretsiz Tai Chi video Tai Chi Yılan Egzersiz öğrenirler. Uzman: Jason Hall Bio: Jason Hall erkek, kadın ve çocuklar için dövüş sanatları, tai chi ve kendini savunma dersleri veriyor profesyonel dövüş sanatları eğitmeni.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR9.2/10

 • 12
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 1
  Yorum
 • 10776
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Autodesk 3ds Max Learning Channel

  Autodesk 3ds

  23 HAZİRAN 2010
 • Helen Bradley

  Helen Bradle

  4 Mart 2008
 • metallmanutza13

  metallmanutz

  13 NİSAN 2007

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?