25 AĞUSTOS 2010, ÇARŞAMBA

Nasıl Bir Bisiklet Yolu Kiti Paketi

Do Bir bisiklet yolu çocuk paketi nasıl üzgünüm daha güvenli olması daha iyidir ve bu size ihtiyacınız olan araçları sağlamak için bisiklet yolu kiti amacı Yolda bitti sorunu çözmek için Eğer bir yedek iç tüpü mini pompayı karşılamak bir basınç lastik yama seti, iki yama kiti ölçmek Lastik çok aracını bir zincir aracı kolları SeaTac adım 1 içine bir ana zincir bağlantı: Lastik tamir için hazırlanacak yedek iç tüp var yanı sıra mini pompa ve lastik basınç göstergesi 2. adımda olarak Bir lastik yama kiti almak yama sahip olduğunuzdan emin olun ve kaldırılması için kolları RAM lastik Adım 3:

Farklı allen anahtarları ve birden içeren çok araç paketi tornavidalar Adım 4: Paket zincir aracı gibi bir usta zincir bağlantı bisiklet uyuyor zincir Adım 5: bisiklet için bir C pac fasten her şeyi saklamak E

ğer kit dolum kullanılan elemanları binmek ne zaman ve yanınıza alın Eğer bisiklet almak önce tekrar 6. adıma: böylece çocuklar kişiselleştirmek en sık kullandığınız öğeleri yansıtan Şimdi sahil bildiğiniz herhangi b

“Daha fazla Bisiklet Tamir ve Ekipmanları videolarını izleyin: http://www.howcast.com/videos/398235-How-to-Buy-Cycling-Shorts Üzgünüm daha güvenli olması daha iyi...”
Howcast

ir bisiklet macera ile endişe ücretsiz yapabilirsiniz iki resmi devletlerarası ABD'de gruplarına göre vardır Rota 176 1982 yılında kurulmuş hem Onlar Virginia North Carolina, Kentucky ve Illinois koşuyoruz .

Nasıl Bir Bisiklet Yolu Kiti Paketi Resim 1 Nasıl Bir Bisiklet Yolu Kiti Paketi Resim 2 Nasıl Bir Bisiklet Yolu Kiti Paketi Resim 3 Nasıl Bir Bisiklet Yolu Kiti Paketi Resim 4

Açıklama

Daha fazla Bisiklet Tamir ve Ekipmanları videolarını izleyin: http://www.howcast.com/videos/398235-How-to-Buy-Cycling-Shorts Üzgünüm daha güvenli olması daha iyidir ve bu bisiklet parkuru kiti amacı - yolda dışarı olduğunuzda bir sorunu çözmek için gereken araçları sağlamak. Adım 1: iç boru ile başlayın Lastik tamir için hazır olun. Yedek iç lastik yanı sıra mini pompa ve lastik basınç göstergesi var. 2. Adım: Bitir lastikler Eğer jant lastiği çıkarmak için bir tüp yama kiti, lastik yama kiti, ve kollarını sahip olduğunuzdan emin olun. Adım 3: çok aracı Paketi Farklı Allen anahtarları ve birden tornavidalar içeren çok araç paketi. Adım 4: Hazırlıklı olun Bir zincir aracı yanı sıra bisiklet zinciri uyan bir ana zincir bağlantı paketleyin. Adım 5: Toparlanın Bisiklet tutturulmuş bir koltuk paketi her şeyi saklayın ve binmek zaman yanınızda götürmek. İpucu Tekrar bisiklet almak önce Dolum senin kiti unsurlarını kullanılır. Aşama 6: kişiselleştirme O, en sık kullandığınız öğeleri yansıtır böylece kiti kişiselleştirin. Şimdi yapabilirsiniz sorunsuz herhangi bisiklet macera ile sahil. Biliyor musun? ABD'de iki resmi devletlerarası bisiklet yolları vardır - Route 1 ve Rota 76. İkisi de 1982 yılında kurulan, onlar Virginia, Kuzey Carolina, Kentucky ve Illinois koşuyoruz.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

Howcast

Howcast

Yüksek kaliteli öğretim video üretimini vurgulayan Howcast sen lider uzman ve doğru makyaj öğreticiler, sevimli saç ve tırnak sanat tasarımları futbol hileler kadar konularda güvenilir bilgi, Parkour ve kaykay, artı Dougie nasıl, nasıl öpmek getiriyor, ve daha fazlası, çok daha fazlası. Howcast çekici insanları güçlendirir, kullanışlı nasıl yapılır bilgi her yerde, onlar nasıl gerektiğinde.

YORUMLAR6.6/10

 • 2
  Olumlu
 • 1
  Olumsuz
 • 2
  Yorum
 • 597
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DJPixcell

  DJPixcell

  20 NİSAN 2007
 • Easy Learn Tutorial

  Easy Learn T

  10 Kasım 2012
 • Marissah Simonini

  Marissah Sim

  25 HAZİRAN 2013

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?