18 EYLÜL 2007, Salı

Nasıl Senin Esneklik Artırmak İçin: Yoga Köprü Uzanır Ve Egzersizleri Esneklik Artırmak İçin

Merhaba Uzman Village.com adına Angela'yı kulüpler ve hemen sana yoga göstermek için gidiyorum arka viraj. Bu kesinlikle daha zor bir streç ama zaten gergin istiyorum Muhtemelen birkaç ay için geri dışarı. Eğer sağlam bir pozisyonda olsun yapmak istedikleriniz sen mat için muhtemeldir, çünkü sert bir yüzeye yerine yer paspası üzerinde slip. Halı üzerinde daha fazla çekiş vardır. Iyi bir duruş var ve sonra yavaş yavaş geri ulaşmak ve bir köprü dönüşür. Çok uzun çünkü sen için streç tutmak istemiyorum Bir kan acele riski ama size geri edememek sonra son derece esnek olacak Bu streç yapmak.

“Esnekliğini artırmak için egzersiz bu ücretsiz nasıl yapılır video klipte arkanı ve vücudun esnekliğini artıracak egzersizleri ve menziller için yoga geri bend öğ...”
expertvillage
Nasıl Senin Esneklik Artırmak İçin: Yoga Köprü Uzanır Ve Egzersizleri Esneklik Artırmak İçin Resim 1 Nasıl Senin Esneklik Artırmak İçin: Yoga Köprü Uzanır Ve Egzersizleri Esneklik Artırmak İçin Resim 2 Nasıl Senin Esneklik Artırmak İçin: Yoga Köprü Uzanır Ve Egzersizleri Esneklik Artırmak İçin Resim 3 Nasıl Senin Esneklik Artırmak İçin: Yoga Köprü Uzanır Ve Egzersizleri Esneklik Artırmak İçin Resim 4

Açıklama

Esnekliğini artırmak için egzersiz bu ücretsiz nasıl yapılır video klipte arkanı ve vücudun esnekliğini artıracak egzersizleri ve menziller için yoga geri bend öğrenin. Uzman: Angela Joyce Bio: Angela Joyce fitness eğitmeni ve kardiyo egzersizleri yağ yakma, kas tonlama ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları öğretir. Film yapımcısı: Nolen Quinn

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR6.4/10

 • 36
  Olumlu
 • 20
  Olumsuz
 • 34
  Yorum
 • 40246
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • AginoEvolutionHD

  AginoEvoluti

  27 AĞUSTOS 2011
 • ASUS Campus Life

  ASUS Campus

  18 Mart 2013
 • FND Films

  FND Films

  2 Mayıs 2006

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?