24 EYLÜL 2008, ÇARŞAMBA

Yoga Üçgen Poz (Trikonasana): Yoga Üçgen Poz: Streç Silah

Eğer Triangle için sağlam bir temel oluşturma ayak ve bacakları, bir kez Yani Pose, bu yüzden sen omuz yüksekliği, toprak silah paralel, göğüs açık, omuzlara kadar silah getirecek kulakları aşağı, omuz bıçakları parmaklarınızın üzerinden uzanarak, geri aşağı açma. Eğer savaşçı sizin Virabhadrasana II, pratik oldum, bu çok tanıdık hissedeceksiniz II, aynı şey. Biz sadece düz olduğunu ileri diz var. Yani, omuzlar tutmak aşağı, baş tacı kadar parmaklarınızın yoluyla enerji ortaya çıkarmak için devam aşağı kuyruk kemiği ile, Üçgen, Trikonasana sonraki adıma hazırlanıyor, dengeleme, nefes. Nefes devam edin.

“Yoga üçgeninde yere paralel kaldırma kolları uzuvları germek oluşturmaktadır. Yoga üçgeninde silah uzatmak için öğrenin bu ücretsiz yoga videoda bir eğitmen oluşt...”
expertvillage
Yoga Üçgen Poz (Trikonasana): Yoga Üçgen Poz: Streç Silah Resim 1 Yoga Üçgen Poz (Trikonasana): Yoga Üçgen Poz: Streç Silah Resim 2 Yoga Üçgen Poz (Trikonasana): Yoga Üçgen Poz: Streç Silah Resim 3 Yoga Üçgen Poz (Trikonasana): Yoga Üçgen Poz: Streç Silah Resim 4

Açıklama

Yoga üçgeninde yere paralel kaldırma kolları uzuvları germek oluşturmaktadır. Yoga üçgeninde silah uzatmak için öğrenin bu ücretsiz yoga videoda bir eğitmen oluşturmaktadır. Uzman: Priscilla Anne Flynn İletişim: www.yogasanctuary.com Bio: Priscilla Anne Flynn Yoga Sanctuary, Windham, New Hampshire bir yoga stüdyosu sahibi / yönetmen. O bir hatha yoga, anka yükselen yoga terapisi ve Tay yoga masajı onaylanmıştır. Film yapımcısı: Christian Munoz-Donoso

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

expertvillage

expertvillage

Uzman Köyü videoların keyfini çıkarın? Eğer net resim kalitesinde video learning-- yaparken her detay sayar, böylece gerekli bilgileri kaçırmayın. EHow.com bizim arkadaşlar kendi YouTube kanalı var HD kalitesinde videolar göz atın. Daha eHow HD videoları çok yakında!

YORUMLAR0.0/10

 • 0
  Olumlu
 • 0
  Olumsuz
 • 0
  Yorum
 • 277
  Gösterim

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BruBearBaby

  BruBearBaby

  25 Ocak 2011
 • jedimasterkyle

  jedimasterky

  11 ŞUBAT 2006
 • Marina and The Diamonds

  Marina and T

  8 Temmuz 2008

ANKETBu sayfa işinize yaradı mı?